نگرانی پرسنل «خط اتیلن غرب» پس از واگذاری به پیمانکار

پرسنل خطوط اتیلن غرب پس از واگذاری از سوی شرکت ملی صنایع پتروشیمی به پیمانکار، نسبت به امنیت شغلی خود ابراز نگرانی کردند. آنها می‌گویند مدیرعامل «اویکو» در پاسخ به این نگرانی ها گفته ما پیمانکار هستیم و هرچه npc بگوید انجام می دهیم.

به گزارش نفیرنفت | شبکه خبری صنعت نفت ایران؛ پرسنل می‌گویند با توجه به اینکه هفته گذشته خبر قرارداد انتقال خط اتیلن غرب از پتروشیمی باختر ( پتروشیمی کاویان) به شرکت پیمانکار اویکو تیتر خبرگزاری ها شده بود مدیران محترم صنایع پتروشیمی (npc) فقط به حفظ نیرو آن هم با پیمانکار بسنده کرده اند، اما کسی به این نکته توجه نمی کند ایا پرسنل کارفرما خط اتیلن غرب که چندین سال است با تمام توان و شرایط سخت با جان دل برای سربلندی ایران عزیزمان تلاش می کنند ایا حال باید بگوییم پیشرفت کردیم یا پسرفت ! و با پیمانکار شدن غصه بخورند.

آنها اضافه می‌کنند؛ در روزهای اخیر جلساتی که مدیران محترم پیمانکار شرکت اویکو در ایستگاههای تقویت فشار اتیلن عسلویه، اهواز، تنگ فنی و .. با پرسنل مظلوم خط اتیلن برگزار کرده اند اقای طاهری مدیرعامل محترم اویکو به این موضوع که ما پیمانکار هستیم و هرچه npc بگوید انجام می دهیم، بسنده کرده است و پرسنل اتیلن غرب عاجزانه از مدیران محترم صنایع پتروشیمی تقاضا دارند موضوع های مهم

۱. ایا پرسنل خط اتیلن با npc رسمی می شوند یا با پیمانکار شدن پسرفت می کنند.؟

۲. موضوع معیشت خانواده پرسنل و مزایا رفاهیات آنها

۳. تعدیل مدرک و .. را مدنظر بگیرند.

ضمن تشکر از مدیر محترم تولید صنایع پتروشیمی مهندس کریمی بابت پاسخگویی به برخی ابهامات همچنان پرسنل اتیلن غرب منتظر تلاش ایشان و همکارانشان جهت براورده شدن سه خواسته اصلی ذکر شده بالا در اسرع وقت هستند.

ضمنا ابراز گلایه مندی از مدیران محترم باختر که با بی مهری پرسنل استخدامی خود را رها کرده اند، نیروهای پرسنل خط اتیلن غرب با توجه به نامه مهندس اوجی وزیر محترم نفت مبنی بر رسمی شدن نیروهای قراردادی به رسمی همچنان از مدیران محترم npc تقاضای رسمی شدن خود را دارند.

پتروشیمی منتخب

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • پرسنل خط تیلن غرب
    سلام و خسته نباشید ممنون از اینکه لطف میکنید و پیگیر مسایل پرسنل خط اتیلن غرب هستید. متاسفانه تفکر پیمانکاری شرکت ایکو باعث رعب و ناراحتی پرسنل کارفرمای خط اتیلن غرب شده است و بحث استخدام رسمی آنها مشخص نیس حتی در باره معیشت و مزایای آنها هم هیچ تصمیمی گرفته نشده است. لطفا همچنان شما از مدیریت محترم صنایع پتروشیمی پیگیر باشید.
منتشر شده۱