«محمدجواد بدری» مدیرعامل پتروشیمی جم می‌شود؟

زمزمه‌هایی از رایزنی‌ها برای انتصاب محمدجواد بدری به عنوان مدیرعامل پتروشیمی جم به گوش می‌رسد‌‌.

به گزارش نفیرنفت | شبکه خبری صنعت نفت ایران؛ در پی تغییرات دولتی، مدیران صنعت پتروشیمی هم از تلاش‌ برای اثبات خود و یا به دست آوردن جایگاه های بالاتر کوتاه ننشته‌اند‌ و دراین میان، پتروشیمی جم، از مجتمع‌های عظیم پتروشیمیایی در عسلویه شاید جذاب‌ترین شرکت برای مدیران بوده است.

این مجتمع پتروشیمی زیرمجموعه صندوق بازنشستگی کشوری، از شرکت‌های زیرمجموعه وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی است و سالانه ۴۶۸۰۰۰ تن صادرات به ۲۰ کشور دنیا دارد.

در میان گزینه‌هایی که زمزمه احتمال حضور آنها در پتروشیمی جم شنیده می‌شود، «محمد جواد بدری» مدیرعامل فعلی پتروشیمی فن آوران است.

«بدری» از نزدیکان احمد میدری‌ معاون رفاه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی دولت حسن روحانی بوده و حضور او در کنار چهره‌های اصلاح‌طلب و پرداخت جنجال برانگیز دستمزد مارک‌ویلموتس سرمربی سابق تیم ملی از حقوق بازنشستگان از جمله مواردی است که گفته می‌شود می‌تواند از موانع جدی برای او تلقی شود.

البته رایزنی‌های گزینه های مختلف برای رسیدن به مسئولیت‌ها ادامه دارد و باید دید کمیته انتصابات وزارت تحت امر حجت‌اله عبدالملکی چه تصمیمی در این باره خواهد گرفت.

محمدجواد بدری در کنار آیت‌الله یوسف صانعی از روحانیون اصلاح‌طلب

– این مطلب بر اساس اطلاعات وارده منتشر شده و درصورت هرگونه پاسخ می‌توانید با تحریریه مکاتبه فرمائید.