«حسین شیوا» رسما مدیرعامل شرکت ملی نفتکش ایران شد

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری در حکمی، حسین شیوا را به‌عنوان مدیرعامل و عضو هیئت مدیره شرکت ملی نفتکش ایران منصوب کرد.

به گزارش نفیرنفت | شبکه خبری صنعت نفت ایران؛  با موافقت حجت الله عبدالملکی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و به موجب حکم محمد اسکندری، مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری، حسین شیوا به‌عنوان نماینده این صندوق در هیئت مدیره شرکت ملی نفتکش ایران منصوب شد.

با تصویب هیئت مدیره شرکت ملی نفتکش ایران، وی به عنوان مدیرعامل جدید این شرکت انتخاب شد.

حسین شیوا دارای دکترای مدیریت سیستم‎ها از دانشگاه جامع امام حسین (ع) و کارشناسی ارشد مهندسی دریا از دانشگاه شهید چمران اهواز است، وی همچنین مدرس دانشگاه خوارزمی و علوم اقتصادی است.

شیوا که سال‎ها فعالیت در حوزه صنعت نفت و کشتیرانی را در کارنامه خود دارد، پیش از این و در سال‎های ‎ ۱۳۹۰تا ۱۳۹۱ به عنوان عضو هیئت مدیره و نایب رئیس هیئت مدیره در شرکت ملی نفتکش ایران، فعالیت کرده است.

وی همچنین مشاور و بازرس ویژه رئیس‌جمهوری در امور نفت، دبیری کمیسیون اقتصادی شورای عالی امنیت ملی، مشاور وزیر و مدیرکلی بازرسی وزارت نفت، عضویت در هیئت مدیره شرکت نفت مرکزی، عضویت در هیئت مدیره شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی رایران، ریاست هیئت مدیره شرکت سرمایه‌گذاری نفت، گاز و پتروشیمی تأمین (تاپیکو) و … را در کارنامه کاری خود دارد.

پیش از حسین شیوا، کاپیتان نصراله سردشتی مدیرعاملی شرکت ملی نفتکش ایران را عهده‎دار بود.

منتخب مهمترین عناوین

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • علیرضا
    7 سال زندگیمونو گذاشتیم تو این شرکت به امید این که حداقل یک قرارداد ماهیانه ببندن هر ماه سر پایین جلو زن بچمون نباشیم به زور پیمانکار دریانورد قرارداد ساعتی نوشتن هر لحظه از زندگیم سردشتی و نعمتی رو لعنت میکنم امید داریم که این جناب شیوا آدم درستی باشه برای پرسنل کارگر ?
منتشر شده۱