رستمی: با ناکارآمدی، فساد و رانت در هر مجموعه‌ای با قاطعیت برخورد می‌کنیم

مدیرعامل شستا پیشگیری از بروز فساد در شرکت‌های تابعه را از اصول مهم سیاست‌های کلان شستا دانست و تاکید کرد: با ناکارآمدی افراد، فساد و رانت در هر مجموعه‌ای باید با قاطعیت برخورد می‌کنیم و باید در انتصابات دقت لازم صورت پذیرد.

به گزارش نفیرنفت | شبکه خبری صنعت نفت ایران؛  سیدحسین حجتی رئیس سازمان حراست کل کشور، علی رستمی مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی و مدیران‌عامل شرکت‌های تابعه شستا از کارخانجات داروپخش بازدید کرد.

علی رستمی مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی در این جلسه با اشاره به لزوم حمایت از بنگاه‌های اقتصادی در ایجاد اشتغال و توسعه پروژه‌ها گفت: حراست به عنوان بازوی راست مدیران شرکت‌ها و بنگاه‌های اقتصادی می توانند در توسعه و افزایش پروژه‌های اقتصادی نقش ایفا کند.

وی افزود: باید از ظرفیت بالای حراست در پیشگیری از فساد و مانع زدایی بهره مند شد.

مدیرعامل شستا حمایت از تولید، اشتغال پایدار در مناطق محروم را از اولویت های شستا برشمرد و افزود: با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته تلاش داریم تا با افزایش پروژه‌های ایجادی و توسعه‌ای در کنار تقویت واحدهای فنی، در کمترین زمان ممکن به توسعه مناطق محروم و کم برخوردار بپردازیم.

رستمی با اشاره به لزوم توجه به حفظ بیت المال و مبارزه با فساد در تمامی شرکت‌های تابعه شستا اظهارداشت: فساد ستیزی باید در دستورکار تمامی مدیران عامل شرکت‌های تابعه قرارگیرد.

وی در پیشگیری از بروز فساد در شرکت‌های تابعه را از اصول مهم سیاست‌های کلان شستا دانست و افزود: با ناکارآمدی افراد، فساد و رانت در هر مجموعه‌ای باید با قاطعیت برخورد می‌کنیم و باید در انتصابات دقت لازم صورت پذیرد.

سیدحسین حجتی رئیس سازمان حراست کل کشور در این مراسم با اشاره به حمایت حراست کل کشور از بنگاه‌های اقتصادی در ایجاد اشتغال و افزایش تولید گفت: اولویت‌ها و رویکرد ما در حراست کل، امروز ناظر بر حمایت بی‌کم ‌و‌ کاست از حوزه تولید در کشور است.

وی افرود: امروز نگاه ما در مجموعه حراست، تلاش برای رفع موانع در جریان تولید است. بررسی عملکرد زیرمجموعه های ما بر همین اساس ارزیابی خواهد شد.

حجتی با تاکید بر اینکه شستا یک مجموعه متشکل از نخبگان است و ظرفیت‌های بسیار خوبی دارد افزود: ما نگاه سلبی نداریم و این نوید را به شما میدهم که تمام قد پشتیبان شستا و مجموعه‌های ارزشمند کشور هستیم.