«نشان‌زاده» مدیرعالی سال ۱۴۰۰؛

اهداء «نشان عالی مدیر سال ۱۴۰۰» به مدیرعامل پتروشیمی اروند

در ششمین اجلاس سراسری نشان عالی مدیر سال، که با حضور معاونین رئیس جمهور و نمایندگان مجلس برگزار شد، تندیس و نشان مدیرعالی سال ۱۴۰۰ به «حسن نشان زاده مقدم» مدیرعامل پتروشیمی اروند اهدا شد.

به گزارش نفیرنفت | شبکه خبری صنعت نفت ایران؛ ریاست این دوره از شورای سیاستگذاری ششمین اجلاس سراسری نشان عالی مدیر سال را دکتر فریدون عباسی از اعضای کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی برعهده داشت.

این اجلاس سراسری روز گذشته با حضور معاونین رییس جمهور، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، مدیران ارشد کشوری و صنایع در مرکز همایش های بین المللی سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.

اقتدار ملی در سایه مدیریت جهادی، ترویج کاربردی مفاهیم مدیریت جهادی و اقتصادی، مدیریت در چشم انداز آینده صنعت ایران و نقش آن در توسعه پایدار، مدیریت جهادی، لازم و ملزوم اقتصاد مقاومتی، از جمله اهداف این دوره از اجلاس سراسری مدیرعالی سال معرفی شده است.

دکتر فریدون عباسی دوانی رئیس شورای سیاست گذاری اجلاس در نامه‌ای خطاب به ششمین دوره اجلاس نشان عالی مدیر سال تاکید کرده است: «با توجه به نقش برجسته و فزاینده دانش در اقتصاد، تجارت و فرآیندهای مدیریتی، بررسی جایگاه کارآفرینی سازمانی در اقتصاد مقاومتی و سنجش آن بیش از پیش اهمیت یافته است. به دلیل اهمیت این موضوع، اجلاس نشان عالی مدیرسال ضمن توجه به شرایط خاص سیاسی و اقتصادی، تحریم‌های ناعادلانه و خروج از اقتصاد تک محصولی، به بررسی کارآفرینی سازمانی و نقش آن در اقتصاد مقاومتی و مدیریت جهادی در کشور می‌پردازد.»