مدیرعامل پتروشیمی اروند روز جهانی کار و کارگر را تبریک گفت

حسن نشان زاده مدیرعامل پتروشیمی اروند در پیامی روز جهانی کار و کارگر را تبریگ گفت.

به گزارش نفیرنفت | شبکه خبری صنعت نفت ایران؛ متن پیام تبریک روز جهانی کار و کارگر ، از سوی حسن نشان زاده مدیر عامل شرکت پتروشیمی اروند بدین شرح است:

یازدهم اردیبهشت ماه؛ روز جهانی کار و کارگر، فرصت مغتنمی برای تبیین اهمیت کار و تکریم کارگران صبور جامعه است که با اراده و علاقه، در راه سربلندی، خوداتکایی و پیشرفت کشور، گام بر می دارند.
بی تردید نقش جامعه کارگری در به حرکت درآوردن چرخ های اقتصاد کشور، فزونی تولید و حفظ استقلال و آزادی ایران اسلامی، نقش بی‌بدیلی است. علی رغم شرایط خطیر کشور، تحریم های حداکثری اعمال‌شده، تبعات ناشی از بیماری کرونا، حوادث غیر مترقبه و فشارهای معیشتی؛ جامعه کارگری هم چون همیشه با تخصّص، تعهّد و مجاهدت خود، چرخ اقتصاد کشور را به تحرک واداشته و با نهایت توان خود کوشیده‌اند تا پیروز میدان‌های پیکار اقتصادی و صنعتی باشند.
اینجانب این روز مهم و برجسته را به جامعه کارگری کشور، به ویژه کارگران فعال در عرصه صنعت و به خصوص خانواده کارگری و همکاران ارجمندم در «شرکت پتروشیمی اروند» صمیمانه تبریک عرض می‌نمایم.
امید است با تلاش های فراگیر و بهره‌مندی صحیح از اندیشه‌های نو و هنر بازوی کارگران زحمتکش، شاهد تحقّق آرمان های والای انقلاب باشیم.