انتصاب مجدد مهندس یزدانی کاشانی به سمت مدیرعاملی شرکت مخازن سبز پتروشیمی عسلویه

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری تجاری شستان، طی حکمی مهندس محمدرضا یزدانی کاشانی را برای مدت دو سال دیگر بعنوان مدیرعامل و عضو هیات مدیره شرکت مخازن سبز پتروشیمی عسلویه منصوب نمود.

به گزارش نفیرنفت | شبکه خبری صنعت نفت ایران؛به نقل از روابط عمومى شرکت مخازن سبز پتروشیمى عسلویه در مراسمی که روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۵/۳۰ با حضور آقای دکتر بازیار مدیرعامل شرکت سرمایه گذارى تجارى شستان در محل دفتر تهران شرکت مخازن سبز پتروشیمى عسلویه برگزار گردید، مدیرعامل و اعضای هیات مدیره شرکت مخازن سبز پتروشیمی عسلویه معرفی شدند و احکام خود را از آقای دکتر بازیار دریافت نمودند.

در این مراسم آقای دکتر بازیار مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذارى تجارى شستان، ضمن ابراز خشنودی و تقدیر از عملکرد اعضای هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مخازن سبز پتروشیمی عسلویه طی دوره چهارساله گذشته، بر روند رو به رشد و توسعه کسب و کار شرکت مخازن سبز پتروشیمی عسلویه با بهره‌گیری از نیروهای جوان، متعهد و خوش استعداد تاکید نمود.

مهندس یزدانی کاشانی که دو سال دیگر مدیرعاملی شرکت مخازن سبز را بر عهده گرفته، از موفق ترین مدیران عامل شرکتهای پتروشیمی زیرمجموعه شستان در چندسال گذشته بوده که توانسته این شرکت را از یک شرکت زیانده به یک شرکت سودآور تبدیل نماید.

وی دانش آموخته دانشگاه علم و صنعت در رشته مدیریت اجرایی می باشد که مسئولیت ها و سوابق اجرایی متعددی در کارنامه کاری خود از جمله مدیرعامل و نایب رئیس هیات مدیره شرکت مخازن سبز پتروشیمی عسلویه،مدیرعامل و عضو هیات مدیره شرکت صنایع پتروشیمی دهدشت، مدیرعامل و نایب رئیس هیات مدیره شرکت آب پارس دماوند، عضویت در هیات مدیره شرکتهای پلیمر آریا ساسول و پتروشیمی مرجان را دارا می باشد.