در مراسم معارفه سرپرست جديد شرکت پالایش گاز یادآوران خلیج فارس اعلام شد:

تولید واحد بخار در یادآوران تا ماه آینده

مراسم معارفه "مهندس افشین کیانی سرپرست شرکت پالایش گاز یادآوران خلیج فارس" امروز در سایت ان جی ال ۳۲۰۰ جفیر برگزار شد.

به گزارش نفیرنفت | شبکه خبری صنعت نفت ایران؛ در این مراسم که با حضور “مهندس نشان زاده معاون برنامه‌ریزی و توسعه کسب و کار شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس” ، “دکتر مهدی سیفی رئیس هیأت مدیره“ و جمعی از مدیران شرکت برگزار شد، از زحمات و تلاشهای “مهندس دلجوان قدرتی” مدیرعامل سابق شرکت پالایش گاز یادآوران خلیج فارس قدردانی گردید.

در این مراسم اعلام شد با پیگیری‌های مستمر و پس از گذشت هشت سال از آغاز طرح واحد بخار (بویلر)، تا یک ماه دیگر تولید بخار در شرکت پالایش گاز یادآوران آغاز می‌شود.

همچنین پس از هفت سال بلاتکلیفی و انتظار، کمپرسور‌های واحد انتقال گاز متان به شبکه سراسری و کمپرسورهای افزایش فشار واحد فرایندی، وارد سایت شده و به زودی به بهره‌برداری می‌رسند.

مهندس نشان زاده در مراسم تکریم و معارفه مدیران سابق و جدید شرکت پالایش گاز یادآوران با اشاره به اهتمام مدیران جدید شرکت صنایع پتروشیمی خلیج‌فارس برای راه‌اندازی فاز یک پالایشگاه گاز یادآوران پس از ۱۰ سال تأخیر گفت: به منظور اتمام طرح‌های در دست اجرا در شرکت‌های تابعه، مدیران، پیمانکاران، وندور‌ها و… باید از همه ظرفیت ها و پتانسیل ها استفاده کنند.

“افشین کیانی” بیش از این سرپرست شرکت پتروشیمی اروند بوده است.