معرفی ۱۰ شرکت اول رتبه بندی ۵۰۰ شرکت برتر سال ۱۴۰۱

صنایع پتروشیمی خلیج فارس، نفت ستاره خلیج فارس، پالایش نفت بندرعباس، فولاد مبارکه و شرکت سرمایه‌گذاری غدیر به عنوان ۵ شرکت برتر کشور انتخاب شدند.

به گزارش نفیرنفت | شبکه خبری صنعت نفت ایران؛ سازمان مدیریت صنعتی برای بیست و پنجمین سال متوالی، شرکت‌های بزرگ و موثر در اقتصاد کشور را معرفی کرد.

در گروه پتروشیمی شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس رتبه اول، در گروه فرآورده‌های نفتی شرکت نفت خلیج فارس رتبه دوم، در گروه فرآورده‌های نفتی شرکت پالایش نفت بندرعباس در جایگاه سوم، در گروه فلزات اساسی فولاد مبارکه در جایگاه چهارم، در گروه شرکت‌های چند رشته‌ای شرکت سرمایه گذاری غدیر در رتبه پنجم، در گروه بانک‌ها و موسسات اعتباری بانک ملت در رتبه ششم، در گروه فرآورده‌های نفتی گروه گسترش نفت و گاز پارسیان در رتبه هفتم، در گروه وسائط نقلیه و قطعات خودرو شرکت ایران خودرو در رتبه هشتم، در گروه بانک‌ها و موسسات اعتباری بانک رفاه در جایگاه نهم و در گروه شرکت‌های چند رشته‌ای شرکت سرمایه گذاری پارس آریان در جایگاه دهم معرفی شد.

شایان ذکر است، این همایش با حضور مقامات و مدیران شرکت‌های برتر ایران در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما در حال برگزاری است.

در این همایش، شرکت‌های پیشرو، شرکت‌های برتر از نظر رشد سریع، شرکت‌های برتر صادرات‌گرا و شرکت‌های برتر دارای رتبه‌های ویژه معرفی می‌شوند.