رئیس حراست پتروشیمی بندرامام منصوب شد

بنا به پیشنهاد دکتر انصاری‌نیک و با صدور حکمی از سوی آقای سعیدی مدیر حراست، حفاظت و امنیت گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس، «هدایت اله شاکری» به عنوان رئیس حراست، حفاظت و امنیت پتروشیمی بندرامام منصوب شد.

به گزارش نفیرنفت | شبکه خبری صنعت نفت ایران؛ به نقل از روابط عمومی پتروشیمی بندرامام، با پیشنهاد دکتر انصاری‌نیک و صدور حکمی از سوی آقای سعیدی مدیر حراست، حفاظت و امنیت گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس، «هدایت اله شاکری» از نیروهای بومی و شاغل در مجتمع به عنوان رئیس حراست، حفاظت و امنیت پتروشیمی بندرامام منصوب شد.

در مراسم معارفه «شاکری» که با حضور مدیرعامل پتروشیمی بندرامام و مدیران حراست، حفاظت و امنیت هلدینگ خلیج فارس برگزار شد، دکتر انصاری نیک با اشاره به نقش موثر حراست در روند تولید، افزایش بهره وری، احساس امنیت و آرامش حاکم، زحمات «سید مهدی موسوی» در مدت تصدی ریاست حراست را ارزنده خواند و برای «هدایت اله شاکری» در مسولیت جدید آرزوی موفقیت و توفیق الهی کرد.
گفتنی‌ست؛ «هدایت اله شاکری» از نیروهای بومی و شاغل در مجتمع است که پیش از این به عنوان معاونت حفاظت پرسنلی حراست مشغول به خدمت بوده است.