بازدید دکتر معظمی مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی مسجدسلیمان از واحدهای مختلف مجتمع

همزمان با آغاز سال نو، دکتر معظمی با حضور در مجتمع و انجام مراسم معارفه از واحد‌های ستادی و عملیاتی بازدید نموده و ضمن پیگیری آخرین وضعیت تولید و موانع آن آغاز سال جدید را به همکاران تبریک گفت.

به گزارش نفیرنفت | شبکه خبری صنعت نفت ایران؛  به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت صنایع پتروشیمی مسجدسلیمان، همزمان با آغاز سال نو و در ماه مبارک رمضان دکتر معظمی مدیرعامل شرکت با حضور در مقبره شهدای گمنام شهرستان مسجدسلیمان وسردارشهیدبهنام محمدی به مقام شامخ این شهدای گرانقدر ادای احترام نمود. سپس با حضور در مجتمع و انجام مراسم معارفه از واحد‌های ستادی و عملیاتی بازدید نموده و ضمن پیگیری آخرین وضعیت تولید و موانع آن آغاز سال نو را به همکاران تبریک گفت.
مدیرعامل شرکت در مراسم معارفه ضمن تشکر از زحمات و تلاش‌های صورت گرفته از سوی همکاران، به تبیین اهداف کلان مجموعه در حوزه های مختلفی بویژه پایداری تولید و تمرکز بر طرح های توسعه ای پرداختند.
دکتر معظمی در پایان ضمن آرزوی موفقیت برای همکاران، سال جدید را سال رشد همه جانبه و شکوفایی شرکت معرفی کرده و تاکید نمودند در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به «جهش تولید با مشارکت مردم» مزین شده است این شرکت باتمام توان خود را در جهت تولید حداکثری محصولات با توجه به ارزش آفرینی صنعت پتروشیمی به کار گیرد.