پیام تسلیت دکتر انصاری نیک مدیرعامل پتروشیمی بندرامام به مناسبت شهادت رئیس جمهور حضرت آیت الله ابراهیم رئیسی و هیئت همراه

سپهدار انصاری‌نیک:حضرت آیت الله سید ابراهیم رئیسی، خادم الرضا(ع) و خادم ملت ایران و همراهان ایشان در سالروز ولادت حضرت رئاب التدبیر امام رضا(ع) به خیل شهیدان انقلاب اسلامی پیوستند.

به گزارش نفیرنفت | شبکه خبری صنعت نفت ایران؛ در متن پیام آمده است؛

بسمه تعالی

وَبَشِّرِ الصَّابِرِینَ الَّذِینَ إِذَا أَصَابَتْهُم مُّصِیبَهٌ قَالُوا إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ.

حضرت آیت الله سید ابراهیم رئیسی، خادم الرضا(ع) و خادم ملت ایران و همراهان ایشان در سالروز ولادت حضرت رئاب التدبیر امام رضا(ع) به خیل شهیدان انقلاب اسلامی پیوستند.
اخلاص درونی، شوق خدمتگزاری به مردم و استقامت این سید محرومان و مظلومان و همت برای رسیدن به قله های ایران قوی او و همراهانش را میعادگاه شهادت برد.
اینجانب این فقدان مصیبت بار را محضر حضرت بقیه الله الاعظم روحی فداه، مقام معظم رهبری دام ظله العالی عموم، ملت شریف ایران، بالاخص خانواده ارجمند و داغدیده و فرزندان معزز این شهیدان تسلیت عرض کرده وعلو درجات آن شهیدان راه خدمت را از خداوند متعال خواهانم.

با توکل و استعانت از خداوند متعال، تلاش و پرکاری، تعهد و حفظ روحیه خدمتگزاری برای میهن اسلامی راه رئیس جمهور شهیدمان و همراهان شهیدش را ادامه خواهیم داد.

سپهدار انصاری نیک
مدیر عامل و نائب رئیس هیئت مدیره پتروشیمی بندر امام