پتروشیمی فن آوران پیشگام در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی

سردار احمد خادم سید شهدا فرمانده قرارگاه سپاه کربلای جنوب و هیئت همراه در معیت دکتر امیر حیات مقدم نماینده منتخب شهرستان از این شرکت بازدید نمودند.

به گزارش نفیرنفت | شبکه خبری صنعت نفت ایران؛ در ابتدای این بازدید دکتر حسین رفیق دوست مدیرعامل شرکت پتروشیمی فن آوران ضمن عرض تسلیت به مناسبت رحلت بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) و شهدای قیام ۱۵ خرداد و گرامیداشت یاد شهدای خدمت، با بیان بخشی از عملکرد تولید این شرکت، در خصوص انجام مسئولیت‌های اجتماعی توسط پتروشیمی فن آوران بیان داشت: این شرکت در راستای انجام مسئولیت‌های اجتماعی و تعهدی که نسبت به منطقه در خود احساس می‌نماید، اقداماتی در جهت سهولت دسترسی روستائیان عزیز اعم از احداث جاده در روستا‌های شکاره، کریمه و رحیم آباد نموده است. ایشان با اشاره به اهمیت تحصیل برای همه اقشار جامعه افزود: یکی از ماموریت‌های مهم ما ایجاد فضای مطلوب آموزشی برای دانش آموزان مناطق محروم می‌باشد که در این راستا ساخت و احداث یک مدرسه ۹ کلاسه با متراژ ۱۵۲۰ متر مربع در شهر چمران از محل مصوبات مسئولیت‌های اجتماعی این شرکت انجام گردیده است.

حسین رفیق دوست نائب رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل با اشاره به اهمیت محیط زیست و حفظ آن نیز بیان داشت: تلاش‌های خوبی در راستای حفاظت از محیط زیست در مجتمع انجام شده است که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به پروژه بزرگ بازیافت دی اکسید کربن و همچنین کاشت درختان حرا در خوریات به منظور حفظ اکوسیستم منطقه اشاره نمود. در ادامه این جلسه سردار خادم سید شهدا ضمن تسلیت مناسبت‌های پیش رو و تمجید از عملکرد پتروشیمی فن آوران در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی گفت: خوشحالیم که پتروشیمی فن‌آوران علاوه بر تولید، نگاه ویژه‌ای به خدمت رسانی به مناطق محروم دارد و این نشان از وجود تفکر جهادی و فرهنگ خدمت رسانی در این مجموعه است. ایشان کارگران صنعت پتروشیمی را به مثابه سربازان حافظ امنیت دانست و گفت: شما کارگران تلاش گر و زحمتکش در دوران سخت تحریم و اعمال محدودیت‌های شدید دنیا در قبال صنعت پتروشیمی کشور، توانستید سربلند بیرون بیایید و در واقع دین خود را به ملت ادا نمودید.

فرمانده قرارگاه کربلا خادم سید الشهدا با اشاره به در پیش بودن انتخابات ریاست جمهوری افزود: اطمینان خاطر دارم که خانواده بزرگ صنعت پتروشیمی و به خصوص پتروشیمی فن آوران با حضور پر شور در انتخابات پیش رو، در ایجاد شور و نشاط ملی و همچنین مشارکت حداکثری، همگام با تمام ملت ایران گام بر خواهند داشت.