آغاز رقابت بیش از ۱۳ هزار داوطلب در آزمون استخدامی پتروشیمی گچساران 

رقابت ۱۳ هزار و ۴۹۷ داوطلب در آزمون استخدامی پتروشیمی گچساران از امروز همزمان در ۵ شهر کشور آغاز شد.

به گزارش نفیرنفت | شبکه خبری صنعت نفت ایران؛ مدیر عامل شرکت پتروشیمی گچساران در این باره گفت: بعد از برگزاری این آزمون‌ها در مرحله اول، برگزیدگان سه برابر ظرفیت برای مصاحبه تخصصی پذیرش می‌شوند.

مصطفی حیدریان با بیان اینکه این آزمون روزهای پنجشنه و جمعه صبح و عصر همزمان در ۵ شهر گچساران، یاسوج، تهران، شیراز و اهواز برگزار می‌شود، افزود: پس از انجام آزمون کتبی و مصاحبه ۲۲۲ نفر برای ۱۶ گروه شغلی در این مجتمع پتروشیمی استخدام می‌شوند.

وی اضافه کرد: امروز در نوبت صبح پنجشنبه ۲۸ بهمن ماه آزمون رسته‌های شغلی ایمنی و آتش‌نشانی – بهره‌برداری سایت – تعمیرات برق – تعمیرات مکانیک برگزار شد و در نوبت عصر امروز نیز آزمون رسته‌های شغلی آزمایشگاه – بازرسی فنی – برنامه‌ریزی نگهداری و تعمیرات – بهداشت – حقوقی و پیمان‌ها – زنجیره تامین و فروش (بازرگانی) – سامانه‌ها و فناوری اطلاعات – مالی و حسابداری و منابع انسانی برگزار می‌شود.

مدیر عامل شرکت پتروشیمی گچساران با بیان اینکه صبح جمعه ۲۹ بهمن ماه آزمون رسته‌های شغلی اپراتور سایت آتش‌نشان، آتش‌نشان راننده و تکنسین آزمایشگاه برگزار می‌شود، گفت: شرکت کنندگان پس از کسب موفقیت در آزمون‌های کتبی (عمومی و تخصصی)، مصاحبه تخصصی- رفتاری و اخذ نتایج معاینات پزشکی «طب کار» برای متقاضیان مشاغل ایمنی و آتش‌نشانی علاوه بر موارد ذکر شده، آمادگی جسمانی داوطلب نیز ارزیابی می‌شود.

گفتنی است،برگزیدگان این آزمون که به همت مدیریت سرمایه انسانی گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس و توسط دانشگاه امیرکبیر در حال برگزاری است، بعد از مصاحبه تخصصی و رفتاری قبول شدگان برای شروع کارآموزی و کارورزی به شرکت ره‌آوران فنون پتروشیمی معرفی خواهند شد.

گفتنی است مجتمع پتروشیمی گچساران با ظرفیت تولید سالانه یک میلیون تن اتیلن، سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد.

پتروشیمی منتخب مهمترین عناوین

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *