دیدار فرماندهان منطقه سوم دریایی سپاه پاسداران، ناحیه مقاومت بسیج و فرمانده انتظامی شهرستان بندر ماهشهر با مدیرعامل پتروشیمی اروند

فرماندهان منطقه سوم دریایی سپاه پاسداران، ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بندر ماهشهر، حوزه مقاومت بسیج صنایع پتروشیمی و نیروی انتظامی شهرستان بندر ماهشهر به صورت جداگانه با حضور در پتروشیمی اروند با مدیرعامل این شرکت دیدار کردند.

به گزارش نفیرنفت | شبکه خبری صنعت نفت ایران؛در این دیدار‌ها که به مناسبت انتصاب دکتر کریمی مدیرعامل جدید پتروشیمی اروند انجام شد، بر تلاش بی وقفه برای بی اثر کردن تحریم‌های ظالمانه غرب علیه ملت ایران تاکید و بر نقش صنعت پتروشیمی در تامین نیاز ارزی کشور در شرایط تحریم‌ اشاره شد.

در این دیدارها، مدیرعامل پتروشیمی اروند با قدردانی از نیروهای مسلح در تامین امنیت مثال‌زدنی و خنثی کردن توطئه‌های دشمنان، تحریم‌های یکجانبه غرب علیه کشور را نشانه استیصال استبکار‌ دانست و تاکید کرد: قطعا آرامش امروز و پیشرفت در صنعت را مرهون امنیت در کشور علی‌الخصوص سواحل نیلگون خلیج فارس هستیم که با جانفشانی سربازان و پاسداران مدافع امنیت به دست آمده است.

دکتر کریمی در ادامه با اشاره به جنگ اقتصادی ناجوانمردانه غرب علیه ملت ایران، پتروشیمی‌ها را خط مقدم جنگ اقتصادی دانست و بر تلاش بی‌وقفه برای بی اثر کردن تحریم‌ها و سرافرازی کشور تاکید کرد.