بزرگترین زنجیره‌ تولید پی.وی.سی تاریخ‌ساز شد؛

شکسته شدن رکورد ۱۰ ساله‌ تولید در پتروشیمی اروند

شرکت پتروشیمی اروند با ثبت رکورد جدید،‌ موفق به تولید ۲۰۱۵۴۶ تن محصول در تیرماه شد و به رکوردی تازه در دوران فعالیت خود رسید.

به گزارش نفیرنفت | شبکه خبری صنعت نفت ایران؛ سرپرست بهره‌برداری پتروشیمی اروند با اعلام این خبر اظهار داشت: میزان تولید محصولات شرکت در تیرماه سال‌جاری با عبور از رکورد های ثبت شده پیشین به بالاترین میزان از زمان راه‌اندازی رسید و در تیرماه از ۲۰۱۵۴۶تن فراتر رفت.

سید محمد تقوی اصل با بی سابقه خواندن این میزان تولید از ابتدای راه‌اندازی شرکت تا کنون افزود: در زمستان گذشته بزرگترین تعمیرات اساسی شرکت پس از یک‌دهه انجام شد که اکنون شاهد موفقیت‌های این تعمیرات بزرگ و نوسازی انجام شده هستیم و انتظار داریم در ماه‌های آینده با ثبت رکوردهای بالاتر به حجم بالاتری از تولید دست یابیم و رکورد به دست آمده نیز با افزایش حجم تولید همراه باشد.

به گزارش روابط عمومی پتروشیمی اروند، از ابتدای سال‌جاری درآمدهای عملیاتی شرکت نیز رشد چشمگیری را تجربه کرده است و براساس گزارش‌های مالی منتشر شده، در سه ماهه اول سال ۱۴۰۱ به ۴,۷۰۹ میلیارد تومان رسیده که این رقم نسبت به مدت مشابه سال ۱۴۰۰ با افزایش ۳۰درصدی همراه بوده است.