تقدیر دکتر علی عسکری از دکتر انصاری نیک؛

پتروشیمی بندرامام «شرکت برتر در نوآوری» شد

در همایش ملی «پتروفن»، شرکت پتروشیمی بندرامام به عنوان «شرکت برتر در نوآوری» انتخاب و مدیرعامل این شرکت از سوی دکتر علی‌عسکری مورد تقدیر قرار گرفت.

به گزارش نفیرنفت | شبکه خبری صنعت نفت ایران؛به نقل از روابط عمومی پتروشیمی بندرامام؛ در همایش ملی پتروفن که به مناسبت هفته پژوهش برگزار شد، مدیرعامل و شرکت پتروشیمی بندرامام به عنوان شرکت برتر در نوآوری برگزیده و از سوی مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس مورد تقدیر قرار گرفتند.

در لوح تقدیر دکتر علی عسکری مدیرعامل گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس خطاب به مدیرعامل و شرکت پتروشیمی بندرامام آمده است:

جناب آقای سپهدار انصاری نیک
شرکت پتروشیمی بندرامام
تلاش ستودنی جنابعالی در زمینه نواندیشی، نوآوری و توجه ویژه به دانش و پژوهش و نیز نقشآفرینی موثر در خلق ایدههای فناورانه و نوآورانه را پاس می‌داریم.
اینک که با سابقه‌ی درخشان و متمادی در زمینه ترویج روحیه علمی، ایجاد محیطی شفاف، پویا، خلاق و نوآور و استفاده از خردجمعی متخصصین و صاحب نظران حوزههای مختلف، کمک شایانی به تحقق ماموریتهای این صنعت برعهده داشته‌اید، کسب عنوان «شرکت برتر درنوآوری» در خانواده‌ی بزرگ شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس را تبریک عرض می‌نمائیم؛ این لوح به پاس ارج نهادن به شما در هفته‌ی پژوهش و فناوری در سال ۱۴۰۱ هجری شمسی به حضورتان تقدیم می‌شود.
امید است در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) همچون گذشته با تکیه بر دانش و فناوری‌های نوین، خلاقیت ذاتی و نوآوری بی‌وقفه و بهرهگیری از تمام ظرفیتهای انسانی، مادی و معنوی آن شرکت گام‌های بلندی در مسیر پیشرفت ایران اسلامی و توسعه‌ی اقتصاد دانش‌بنیان بردارید.
علی‌عسکری
نائب رئیس هیات مدیره و مدیرعامل

به گزارش روابط عمومی؛ در آئین تقدیر از مدیرعامل و شرکت پتروشیمی بندرامام، دکتر دهقانی فیروزآبادی معاون علمی و فناوری و اقتصاد دانش بنیان رئیسجمهور، دکتر علی عسکری مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس، شریعتی نیاسر سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، اساتید دانشگاه، مدیران و پژوهشگران صنعت پتروشیمی، مدیران عامل و … حضور داشتند.
نخستین همایش ملی و نمایشگاه پتروفن از روز گذشته با حضور شرکتهای گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس و شرکت‌های دانش‌بنیان در سالن همایش‌های بین‌المللی کوشک وزارت نفت آغاز به کار کرد و تا روز سه‌شنبه ۲۹ آذر ماه برپا خواهد بود.