تقدیر مدیران کل حفاظت محیط زیست و منابع طبیعی و آبخیزداری خوزستان از تلاش‌های مدیرعامل پتروشیمی اروند

مدیران کل حفاظت محیط زیست و منابع طبیعی و آبخیزداری خوزستان از تلاش‌های دکترکریمی مدیرعامل پتروشیمی اروند در راستای توسعه فضای سبز و درخت کاری با هدف صیانت از محیط زیست و کاهش آلودگی هوا تقدیر کردند. 

به گزارش نفیرنفت | شبکه خبری صنعت نفت ایران؛مدیران کل حفاظت محیط زیست و منابع طبیعی و آبخیزداری خوزستان از تلاش‌های دکترکریمی مدیرعامل پتروشیمی اروند در راستای توسعه فضای سبز و درخت کاری با هدف صیانت از محیط زیست و کاهش آلودگی هوا تقدیر کردند.

به گزارش روابط عمومی پتروشیمی اروند، امروز پنجشنبه ۴ اسفندماه مدیران کل حفاظت محیط زیست و منابع طبیعی و آبخیزداری خوزستان از تلاش‌های مدیرعامل پتروشیمی اروند در راستای توسعه فضای سبز و درخت کاری با هدف صیانت از محیط زیست و کاهش آلودگی هوا تقدیر نمودند.
شایان ذکر است پتروشیمی اروند در راستای صیانت از محیط زیست و طرح ملی تولید و کاشت یک میلیارد درخت با مشارکت مردم و بخش خصوصی اقدام به تهیه و کاشت ١٠ هزار اصله نهال حرا در خوریات منطقه ماهشهر کرده است.
در این مراسم که با حضور دادستان کل استان خوزستان و مسئول دفتر پایش آلودگی دریایی سازمان محیط زیست کشور بر گزار شد، رئیس حفاظت محیط زیست پتروشیمی اروند به نیابت از مدیرعامل این شرکت، لوح تقدیر را دریافت نمود.