رکوردشکنی تولید در پتروشیمی تخت جمشید

مدیرعامل شرکت گفت: این شرکت توانست تولید ماهیانه خود رابه میزان ۸۲۰۹ تن ارتقاء داده و رکورد قبلی تولید ماهیانه خود را  که متعلق به آذرماه سال ۱۴۰۱ به میزان ۷۶۸۵ تن بوده است را به میزان ۷ درصد افزایش دهد.

به گزارش نفیرنفت | شبکه خبری صنعت نفت ایران؛در سالی که به فرموده مقام معظم رهبری به عنوان “جهش تولید با مشارکت مردم” مزین گردیده است، سربازان معظم له در عرصه کار و کارگری و مهندسی در شرکت پتروشیمی تخت جمشید، بار دیگر افتخار آفرینی کرده و تولید ماهیانه مجتمع را به  میزان ۸۲۰۹ تن به ثبت رساندند.

 مهندس بدری مدیرعامل شرکت، ضمن تقدیر از زحمات تیم مدیریتی قبل عنوان نمود : این شرکت توانست تولید ماهیانه خود رابه میزان ۸۲۰۹ تن ارتقاء داده و رکورد قبلی تولید ماهیانه خود را  که متعلق به آذرماه سال ۱۴۰۱ به میزان ۷۶۸۵ تن بوده است را به میزان ۷ درصد افزایش دهد.
مهندس بدری بیان کرد : همکاران ارجمندمان در شرکت پتروشیمی تخت جمشید با همت والای خود ثابت کردند، علاوه بر ارتقای میزان تولید، همواره در مسیر آبادانی، توسعه و سربلندی ایران اسلامی گام برداشته‌اند. وقتی هر روز و هرماه از گوشه و کنار این شرکت، خبر ثبت رکوردهای متعدد تولید به گوش می‌رسد، معنایش جاری بودن طنین زندگی و بانگ پیروزی در جای و جای مجموعه است. حال خرسندیم که اعلام کنیم با لطف و عنایت پروردگار متعال، در سایه همت، تلاش و همدلی همکاران سختکوش، واحد SBR با تولید ۳۴۴۲ تن  و همچنین مجموع تولید محصول ماهیانه هر سه واحد به میزان ۸۲۰۹ تن، رکورد جدیدی را از ابتدای راه اندازی مجتمع تا به امروز به ثبت رسانید . امید است که دست در دست یکدیگر، قله‌های افتخار را یکی پس از دیگری فتح نماییم