تجلیل رئیس سازمان‌نوسازی مدارس کشور از مدیرعامل پتروشیمی اروند

رئیس سازمان‌ نوسازی مدارس کشور از تلاش‌های شرکت پتروشیمی اروند در راستای ارتقای فضاهای آموزشی و پرورشی و کمک به جامعه تعلیم و تربیت، تجلیل کرد.

به گزارش نفیرنفت | شبکه خبری صنعت نفت ایران؛ به نقل از روابط عمومی پتروشیمی اروند، در جشنواره خیرین مدرسه‌ساز استان خوزستان که در شهر اهواز و با حضور رئیس سازمان‌نوسازی مدارس کشور، استاندار خوزستان و جمعی از مدیران ارشد و نمایندگان مجلس شورای اسلامی برگزار شد، حمیدرضا خان محمدی رئیس سازمان‌ نوسازی مدارس کشور از تلاش‌های شرکت پتروشیمی اروند در راستای مسئولیت‌های اجتماعی و ارتقای فضاهای آموزشی و پرورشی و کمک به جامعه تعلیم و تربیت، تجلیل کرد.

در این مراسم که مدیرعامل شرکت پتروشیمی اروند حضور یافته بود، علاوه بر لوح سپاس بیست‌وششمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان خوزستان، تندیس یادبود این رویداد نیز به شرکت پتروشیمی اروند اهدا شد.

گفتنی‌ست، شرکت پتروشیمی اروند در حال حاضر و در راستای مسیولیت های اجتماعی در حال احداث مدرسه استثنائی در شهر بندرامام خمینی (ره) و مدرسه ۱۲ کلاسه در شهرک طالقانی بندر ماهشهر است که پیش بینی می‌شود با آغاز سال تحصیلی جدید به بهره‌بردار برسد.