کسب دو تندیس ارزشمند پتروشیمی بندر امام در جایزه ملی مدیریت انرژی

شرکت پتروشیمی بندرامام با کسب دو تندیس در نهمین دوره جایزه ملی مدیریت انرژی به عنوان شرکت برتر در این دوره شناخته شد.

به گزارش نفیرنفت | شبکه خبری صنعت نفت ایران؛  همایش پایانی “نهمین دوره جایزه ملی مدیریت انرژی” روز سه‌شنبه ۲۲ خرداد ماه ۱۴۰۳ با حضور مسئولین، مدیران ارشد و متخصصان حوزه صنایع، انرژی و پالایشگاهی در مرکز همایش‌های سازمان مدیریت صنعتی برگزار شد.

این رویداد که هر ساله با هدف ترویج سیاست‌های اصلاح الگوی مصرف انرژی و قانون رفع موانع تولید رقابت‌پذیر با همکاری ستاد بهینه سازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، شرکت بهینه سازی مصرف سوخت، سازمان و انرژی‌های تجدید پذیر و بهره‌وری و سازمان ملی استاندارد برگزار می‌شود، شاهد تقدیر از برترین‌های صنعت در چهار بخش اصلی بود که در این دوره، شرکت پتروشیمی بندرامام موفق به کسب دو تندیس دو ستاره برنزین این همایش ملی شد.

گفتنی‌ست، شرکت پتروشیمی بندرامام در فرآیندهای تولید مواد پلاستیکی و لاستیک مصنوعی و تولید آروماتیک، به لطف رعایت استانداردهای بالای مدیریت و صرفه‌جویی در مصرف انرژی، توانست این افتخارات را از آن خود کند.

این موفقیت‌ها پس از فرآیند ارزیابی دقیقی که در تاریخ ۴ و ۵ اردیبهشت ماه توسط ارزیابان دبیرخانه انرژی سازمان مدیریت صنعتی انجام شد، به دست آمده است.

شرکت پتروشیمی بندرامام با کسب این دو تندیس، به عنوان شرکت برتر در این دوره شناخته شد و بار دیگر توانمندی‌های خود را در عرصه ملی و بین‌المللی به اثبات رساند. این دستاوردها نشان‌دهنده تعهد و تلاش مستمر کارکنان و مدیریت شرکت در پیشبرد اهداف استراتژیک و بهینه‌سازی مصرف انرژی است.

سازمان مدیریت صنعتی، که از سال ۹۲ با همکاری ستاد بهینه‌سازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، شرکت بهینه‌سازی مصرف سوخت، سازمان انرژی‌های تجدیدپذیر و بهره‌وری انرژی برق و سازمان ملی استاندارد ایران، نظام جایزه ملی مدیریت انرژی را طراحی و پایه‌گذاری کرده، اکنون به عنوان اصلی‌ترین مرجع مدیریت مصرف انرژی در کشور شناخته می‌شود.