تقدیر بهداشت شرق اهواز از فولاد اکسین/همیشه نام فولاد اکسین برای مرکز بهداشت یادآور یک شرکت همراه در بهداشت و سلامت است

عـصــر جـنــوب| asrejonoob.ir:رئیس بهداشت شرق اهواز از عملکرد شرکت فولاد اکسین خوزستان در حوزه بهداشت و سلامت و مقابله با کرونا تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت فولاد اکسین خوزستان امروز شنبه دکتر یلالی رییس بهداشت شرق اهواز با حضور در شرکت فولاد اکسین خوزستان و در جلسه ای با کمیته مقابله با کرونا از عملکرد این شرکت در حوزه بهداشت ، سلامت و مقابله با کرونا تقدیر کرد.

در ابتدای این جلسه مهندس ثابتی مدیر واحد ایمنی ، بهداشت و محیط زیست به شرح عملکرد این شرکت در مقابله با کرونا پرداخت.

مهندس ثابتی از برگزاری ۴۸ جلسه کمیته مقابله با کرونا خبر داد و توزیع مداوم ماسک و ژل ضد عفونی ، تشکیل کمیته بازرسان سلامت ، مسئولیت های اجتماعی و اطلاع رسانی موارد بهداشتی را از اهم فعالیت های این کمیته بر شمارد.

در ادامه این جلسه همچنین دکتر یارعلی زاده نائب رئیس هیئت مدیره با ابراز رضایت از فعالیت های صورت گرفته در مقابله با کرونا در شرکت برای ادامه همکاری ها با مجموعه بهداشت و درمان شهرستان اعلام آمادگی کرد.

دکتر یلالی رئیس بهداشت شرق اهواز نیز در ادامه گفت : همیشه نام شرکت فولاد اکسین خوزستان برای مرکز بهداشت یادآور یک شرکت همراه در زمینه بهداشت و سلامت است و به همین منظور و به قصد قدردانی در این زمینه امروز در این شرکت حاضر شدیم.

در پایان این جلسه به شرکت فولاد اکسین خوزستان ، واحد HSE و واحد خدمات این شرکت از سوی مرکز بهداشت شرق اهواز لوح تقدیر اهدا شد.