ورود کاروان‌های پنجمین دوره ارزیابی آمادگی عملیاتی و تخصصی آتش‌نشانان وزارت نفت به مجتمع فرهنگی آموزشی آفتاب پتروشیمی بندرامام

کاروان‌های حاضر در پنجمین دوره ارزیابی آمادگی عملیاتی و تخصصی آتش‌نشانان شرکت‌های تابع وزارت نفت با حضور در مجتمع فرهنگی آموزشی آفتاب پتروشیمی بندرامام آماده حضور در رقابت‌های چند جانبه شدند.

به گزارش نفیرنفت | شبکه خبری صنعت نفت ایران؛ به نقل از روابط عمومی شرکت پتروشیمی بندرامام؛ از صبح امروز دوشنبه ۳ مهرماه ۱۴۰۲، کاروان‌های حاضر در پنجمین دوره ارزیابی آمادگی عملیاتی و تخصصی آتش‌نشانان شرکت‌های تابع وزارت نفت با حضور در مجتمع آفتاب چغاخور شرکت پتروشیمی بندرامام، آماده حضور در این تورنومنت ۳ روزه شدند.

در این دوره ارزیابی که از روز سه‌شنبه چهارم مهرماه طی ۳ روز و به میزبانی شرکت ملی صنایع پتروشیمی و پتروشیمی بندرامام برگزار خواهد شد، ۱۶ گروه آتش‌نشانی شامل ۱۲۸ آتش‌نشان منتخب صنعت نفت در ۶ بخش ارزیابی شامل سه بخش انفرادی و سه بخش گروهی به رقابت خواهند پرداخت.

هدف از این ارزیابی تقویت روحیه مودت بین آتش‌نشانان و ترغیب شرکت‌های تابع برای برنامه‌ریزی و اجرای روش‌های تخصصی و علمی به‌منظور تقویت آمادگی آتش‌نشانان خواهد بود.

آیین افتتاحیه این مراسم فردا – سه‌شنبه چهارم مهرماه با حضور مدیران وزارت نفت، شرکت ملی صنایع پتروشیمی و پتروشیمی بندرامام برگزار خواهد شد و اختتامیه رویداد نیز هم‌زمان با هفتم مهرماه روز ملی آتش‌نشانی و ایمنی با معرفی تیم‌ها و نفرات برتر برگزار خواهد شد.