ضدعفونی هر روزه معابر و سطوح شهری بندرماهشهر و بندرامام توسط پتروشیمی امیرکبیر تا اعلام وضعیت عادی

عـصــر جـنــوب| asrejonoob.ir: این شرکت به دنبال تاکید مدیرعامل و تصویب هیئت مدیره محترم با بسیج تمامی امکانات نیروی انسانی و تجهیزات خود در همکاری با مدیریت شهری برای مقابله با کرونا ویروس در شهرستان بندرماهشهر پای کار آمده است.

مدیران و کارکنان پتروشیمی امیرکبیر با هماهنگی قبلی انجام شده با شبکه بهداشت و درمان شهرستان بندرماهشهر و تعیین نقاط آسب پذیر؛ روزانه اقدام به عملیات ضدعفونی و گندزدایی کرده است.

کارکنان این شرکت علاوه بر اهدای چند صدلیتر مواد ضدعفونی و اقلام بهداشتی به مرکز بهداشت شهرستان، هر روز با حضور در مناطق محروم شهرستان و شهرک های حاشیه ای برای کنترل بحران کرونا ویروس اهتمام ورزیده اند.

این تلاش ها حتی در روزهای تعطیل پنج شنبه و جمعه نیز ادامه داشته و در ۲ روز گذشته کار ضدعفونی معابرشهری و امکان عمومی شهر چمران از جمله نیروی انتظامی، پایگاه مقاومت بسیج؛ پایگاه سپاه پاسداران، حسینیه و مسجد چمران؛ مسجد جامع؛ دبستان و دبیرستان، منازل جراحی و منازل هزار واحدی  و همچنین برخی از روستاهای شهر چمران را به صورت داوطلبانه به انجام رساندند.

در طول ایام هفته گذشته نیز، مناطقی از جمله شهرک مدنی، شهرک رجایی، نقاطی از مرکز بندرماهشهر و بندرامام نیز به طور کامل توسط پتروشیمی امیرکبیر ضدعفونی شده است که خوشبختانه با خرسندی شهروندان همراه بوده است.

با حمایت های مدیرعامل محترم و اعضای هیئت مدیره محترم، این شرکت تا کنترل کامل بحران کرونا ویروس با تامین اقلام بهداشتی در اسرع وقت؛ در کنار شهروندان برای عمل به تعهدات اجتماعی خود خواهد بود.

عملیات ضدعفونی سطح شهر چمران

عملیات ضدعفونی سطح شهر چمران.

عملیات ضدعفونی سطح شهر چمران