در حاشیه بیست‌وهفتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت

کمیسیون‌ مشترک ایران و روسیه نشست B2B برگزار می‌کنند

کمیسیون‌ مشترک ایران و روسیه در حاشیه بیست‌وهفتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی نشست B2B برگزار می‌کنند.

به گزارش نفیرنفت | شبکه خبری صنعت نفت ایران؛ نشست B2B ایران و روسیه با راهبری معاونت امور بین‌الملل و بازرگانی وزارت نفت اردیبهشت‌ماه سال ۱۴۰۲ هم‌زمان با بیست‌وهفتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی برگزار می‌شود.

به گزارش دبیرخانه کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و روسیه، هیئت‌های کارشناسی ایران و روسیه در حاشیه بیست‌وهفتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی (اردیبهشت‌ماه سال آینده) در قالب چهار کاگروه تجارت نفت، گاز، فرآورده و محصولات پتروشیمی، سرمایه‌گذاری و صادرات خدمات فنی و مهندسی، ساخت، تأمین و تعمیرات تجهیزات صنعت نفت و همکاری‌های فناورانه و دانش‌بنیان به تبادل نظر برای گسترش روابط تجاری با یکدیگر می‌پردازند.

در حاشیه این رویداد بین‌المللی و به‌منظور آشنایی هیئت‌های دو کشور ایران و روسیه با قوانین یکدیگر، کارگاه‌های آشنایی با قوانین و مشوق‌های سرمایه‌گذاری در ایران و آشنایی با فرصت‌های سرمایه‌گذاری در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی برگزار می‌شود.

همکاری و روابط ایران و روسیه به‌عنوان دارندگان بزرگ‌ترین ذخایر نفت ‌و گاز جهان در دولت سیزدهم در مسیر تازه‌ای قرار گرفته است و دو کشور گسترش روابط در سطوح مختلف از جمله اقتصادی و انرژی را پیگیری می‌کنند.