با دستور بازرس ویژه وزارت کار؛

مدیرعامل پتروشیمی آبادان برکنار شد

پس از حضور سجاد سنگسری بازرس ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان خوزستان و بررسی وضعیت شرکت های زیرمجموعه این وزارتخانه در استان، محسن علوی عطاآبادی مدیرعامل پتروشیمی آبادان با دستور مستقیم حجت عبدالملکی وزیر کار برکنار و با هماهنگی با وزیر کار رستمی معاون سابق بازرگانی پتروشیمی مارون به عنوان سرپرست پتروشیمی آبادان منصوب شد.

به گزارش نفیرنفت | شبکه خبری صنعت نفت ایران؛ سجاد سنگسری اخیراً گزارش مدیران پروازی و غیربومی شرکت های زیر مجموعه وزارت کار در استان خوزستان را به وزیر کار داده بود و باید عزل علوی مدیرعامل پتروشیمی آبادان را آغاز دومینوی برکناری مدیران فاسد دانست.

پتروشیمی منتخب مهمترین عناوین

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • کامران نوعی نژاد
    بعد از مدتی که علوی را برداشتند این خبر شما را دیدم، این چه رفتار زشتیه؟ کدام مرجع قضایی علوی عطاآبادی را مفسد تشخیص داده که اینطور با آبروی مردم بازی می کنید؟ حتی به این فکر نکردید که طرف مورد نظر شما خانواده و زن و بچه داره و درحالیکه هیچ رایی در دادگاه مبنی بر فاسد بودن این بنده خدا صادر نشده؟ فکر نکردید اگه فاسد بوده چرا برای خودش آزادانه می چرخه؟ جای تاسفه که اخلاق در بین ما تا این اندازه سقوط کرده، گناه محسن علوی اینه که یه عکس ازش منتشر شده که در جمع خانوادگی شلوارک پوشیده و یک بطری روی میز جلوی این بوده، حالا مسکرات بوده یا نبوده خدا عالمه از تو عکس که.چیزی نمیشه فهمید، خیلی هاتون هم تو خونه هاتون از این بطری ها دارید که بخاطر قشنگی و رنگی بودن ازش استفاده می کنید، اینکه از کجا اومده و.چطور داخل زندگی شما شده به هیچکس ربطی نداره... این اقدام شما کمال بی انصافی و نامردی و خلاف شرع و انسانیته، لطفا اصلاح کنید.
منتشر شده۱